Avcılar Su Arıtma Cihazı

Avcılar Su Arıtma

En iyi ve başarısı test edilmiş “Su Arıtma Cihazları” için doğru adrestesiniz. İthal filtre sistemleri ile üretilmiş ve ph değeri yüksek su üreten cihazlarımızla tanışmaya hazır mısınız? Türkiye’nin en çok bilinen markası WATERMETROPOL ile sağlıklı su tüketin. Avcılar Su Arıtma Cihazı ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayın!

Su arıtma sektörü, özellikle pandemiden sonra daha da talep gören bir sektör haline gelmiştir. Artan plastik ambalajlı su fiyatları, plastik ambalajların sağlıksız olması arıtma cihazlarının talebini artırmaktadır. Su arıtma cihazları bölgelere göre pompalı veya pompasız olarak satılmaktadır. Alt yapının sıkıntılı olduğu bölgelerde suyun daha tazyikli olması için pompalı yani elektrikli sistemler kullanılmaktadır. Sizde bölgeniz de yani Avcılar Su Arıtma için firmamızdan bilgi alabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

avcılar su arıtma cihazi

Kaliteli Su için Avcılar Su Arıtma Firmalarını Araştırın!

2022 model cihazlarımız ile Su Arıtma ihtiyaçlarınız için mükemmel kampanyalarımız bulunmaktadır. Su arıtma cihazları alırken özelliklerinden ziyade aldığınız cihazın marka bilinirliğine dikkat etmelisiniz. Eniyiolan.com ve Metropol markamız 20 yılı aşkın süredir, su arıtma sektörün de profesyonel çözümler üretmektedir.

Avcılar Su Arıtma Cihazı Fiyatları 2022

Kampanyalı fiyatımız ve üstün özellikleri ile kaliteli su arıtma sağlayan cihazlarımız ile tanışmaya hazır mısınız! Metropol Pompasız Su

Arıtma Cihazı Teknik Özellikler:

 • – Kapalı Kasa ve Şık Görünümlü Su Arıtma Cihazı
 • – 80 GPD Membran Teknolojisine Sahip
 • – NSF Onaylı Filtrelere Sahip
 • – NSF Onaylı 8 Litre Su Depolama Tankına Sahip
 • – 5 Filtrasyon Aşamasına Sahip
 • – Mutfak Tezgah Altında Azami Yer Kaplar
 • – Doğayı Korur – Elektrik Gerektirmez
 • – Otomatik Shut-Off Valf Teknolojisi
 • – Günlük 300 Litre Su Üretimi Sağlar
 • – 2 Yıl Garanti
 • – 10 Yıl Yedek Parça Bulundurma Garantisi
 • avcılar su arıtma
  avcılar su arıtma cihazı

  Avcılar Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

  Kullanmış olduğunuz su arıtma cihazları, set olarak uzun ömürlüdür. Ama filtre sistemleri belirli bir ömürleri bulunmaktadır. Bu aşamadan sonra filtrelerin mutlaka yetkili servis personeli tarafından değiştirilmelidir. Bu filtre değişimi yapılırken cihazından rutin bakımı ve temizliği yapılmalıdır. İstanbul Avcılar Su Arıtma Cihazı Filtre değişimi için, ürün marka model fark etmeksizin bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve garantili çözümler için servis ve müşteri temsilcilerimiz sizleri bekliyor.

  Avcılar Su Arıtma Cihazı Fiyatları

  Tamamen değişkenlik gösteren fiyat politikasına sahip olan su arıtma cihazı sektörü, ürün ve markaya göre değişik fiyatlar bulabilirsiniz. Firmamız belirli fiyat politikası ile hareket eder. Mevcut dolar kuruna göre ortalama en iyi fiyatları müşterilerimizle buluşturuyoruz.

  Pompalı Su Arıtma Cihazı – 1500 TL – 2800 TL
  Pompasız Su Arıtma Cihazı – 1200 TL – 2200 TL
  Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı – 1000 TL – 2000 TL

  Avcılar Su Arıtma Hizmet Bölgeleri

  Avcılar’da hizmet verdiğimiz semt ve mahalleler şu şekilde; Merkez, Ambarlı Su Arıtma, Cihangir Su Arıtma , Gümüşpala Su Arıtma, Denizköşkler Su Arıtma, Üniversite Su Arıtma , Mustafa Kemal Paşa Su Arıtma , Firuzköy Su Arıtma , Tahtakale Su Arıtma ve Yeşilkent Su Arıtma bölgeleridir.